Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Teaser
ar: موجز

en: Text
ar: نص

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: State
ar: الحالة

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: - Please choose -
ar: - اختر رجاء -

en: Entities
ar: الكيانات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
