Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: State
fa: وضعیت

en: Integer
fa: صحیح

en: Entity
fa: عنصر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Decimal
fa: اعشار

en: - Please choose -
fa: - لطفا انتخاب کنید -

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
