Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: State
lt: Etapas

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Entity
lt: Esybė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -
