Entity Construction Kit (ECK) (7.x-1.1-alpha3) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Teaser
ru: Анонс

en: Text
ru: Текст

en: Timestamp
ru: Время

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: State
ru: Состояние

en: Integer
ru: Целое число

en: Entity
ru: Сущность

en: Changed
ru: Изменение

en: Decimal
ru: Десятичное число

en: - Please choose -
ru: - Пожалуйста, выберите -

en: Properties
ru: Свойства

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entities
ru: Сущности

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Add Entity Types
ru: Добавить типы сущностей

en: Add Entity
ru: Добавить сущность
