Entity Construction Kit (ECK) (7.x-2.0-rc4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: view
te: వీక్షించు

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: - Please choose -
te: - దయచేసి ఎంచుకోండి -
