Entity Construction Kit (ECK) (7.x-2.0-rc5) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: - Please choose -
ur: - انتخاب کریں -
