Entity Construction Kit (ECK) (7.x-2.0-rc7) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: view
ne: दृश्य

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: - Please choose -
ne: - कृपया छान्नुस -

en: Multilingual support
ne: बहुभाषा समर्थन

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
