eClean (7.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો
