eComma (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Login
id: Masuk

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Other
id: Lainnya

en: Middle
id: Tengah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: or
id: atau

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: responses
id: Respon
