eComma (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: created
nl: aangemaakt

en: Login
nl: Inloggen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Other
nl: Andere

en: Middle
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: or
nl: of

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: responses
nl: reacties

en: end
nl: einde
