eComma (7.x-4.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: created
uk: створений

en: Login
uk: Вхід

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Other
uk: Інше

en: Middle
uk: Середина

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: or
uk: або

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Add Comment
uk: Додати коментар

en: responses
uk: відповідей

en: end
uk: кінець
