e-Commerce (7.x-4.7-alpha2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: - Select -
az: - Seçin -
