e-Commerce (7.x-4.7-beta1) - en to ne translation catalogue (62 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: ID
ne: परिचय

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Location
ne: स्थान

en: Contains
ne: समावेश

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Tonga
ne: टोंगा

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Condition
ne: अवस्था

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Fiji
ne: फिजी

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
