Editor (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Format
gl: Formato

en: Anchor
gl: Áncora

en: Separator
gl: Separador

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Table
gl: Táboa

en: Align
gl: Aliñar

en: Add group
gl: Engadir grupo

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Undo
gl: Desfacer

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Enabled filters
gl: Filtros activos

en: Superscript
gl: Superíndice

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Show blocks
gl: Amosar bloques

en: Bold
gl: Negriña

en: Copy
gl: Copiar

en: Redo
gl: Refacer

en: Italic
gl: Cursiva

en: Source code
gl: Código fuente

en: Subscript
gl: Subíndice

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Bullet list
gl: Lista con viñetas

en: Blockquote
gl: Bloque de cita

en: Underline
gl: Subliñado

en: Cut
gl: Cortar

en: Paste
gl: Pegar

en: pixels
gl: píxeles

en: Filter settings
gl: Axustes do filtro

en: Numbered list
gl: Lista numerada

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Strike-through
gl: Tachado

en: Align left
gl: Aliñar á esquerda

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Align right
gl: Aliñar á dereita

en: Justify
gl: Xustificado

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal

en: Paste Text
gl: Pegar texto

en: Paste from Word
gl: Pegar dende Word

en: Remove format
gl: Eliminar formato

en: Character map
gl: Mapa de caracteres

en: HTML block format
gl: Formato de bloque HTML

en: Font style
gl: Estilo de fonte

en: Styles
gl: Estilos

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
gl: Todos os roles para este formato de texto deben estar activos e non se poden cambiar.

en: Filter processing order
gl: Orden de procesamento dos filtros

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
gl: Os nome dos formatos de texto debe ser único. O formato chamado %name xa existe.

en: Added text format %format.
gl: Engadiuse o formato de texto %format.

en: A list of HTML tags that can be used. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
gl: Unha lista de etiquetas HTML que se poden emplear. Os atributos de sucesos JavaScript, as URL JavaScript e o CSS eliminanse sempre.

en: Display basic HTML help in long filter tips
gl: Mostrar axuda HTML básica nos consellos longos de filtros

en: Add rel="nofollow" to all links
gl: Engadir rel="nofollow" a todos os enlaces

en: Maximize
gl: Maximizar

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.

en: Available buttons
gl: Botóns dispoñibles
