Editor (7.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Table
ne: तालिका

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
