Editor (7.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Format
lt: Formatas

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Roles
lt: Rolės

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Table
lt: Lentelė

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: disable
lt: išjungti

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: All roles may use this format
lt: Visos rolės turi naudoti šį formatą

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos šio teksto formato rolės privalo būti įgalintos ir negali būti pakeistos.

en: Display basic HTML help in long filter tips
lt: Rodyti pagrindinę HTML pagalbą ilgose filtro pastabose

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
lt: Alternatyvus tekstas privalomas.<br />(Tik retais atvejais galima palikti tuščia. Jei norite sukurti tuščia alternatyvų tekstą įrašykite <code>""</code> — dvi dvigubos kabutės be jokio turinio)
