Editor (7.x-1.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: configure
ur: ترتیب دیں

en: Allowed HTML tags
ur: جائز ایچ ٹی ایم ایل ٹیگز
