Editor (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (39 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Roles
az: Rollar

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Table
az: Cədvəl

en: Align
az: Sıralama

en: Tools
az: Alətlər

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Alignment
az: Nizamlama

en: Caption
az: Başlıq

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Testing
az: Test

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Copy
az: Köçür

en: Editor
az: Redaktor

en: pixels
az: piksellər

en: No roles may use this format
az: Heç bir rol bu formatdan istifadə edə bilməz

en: Language list
az: Dil siyahısı

en: Styles
az: Üslublar

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: All roles may use this format
az: Bütün rollar bu formatdan istifadə edə bilər

en: Display basic HTML help in long filter tips
az: Uzun filtr məsləhətlərində əsas HTML yardımını göstərin

en: Add rel="nofollow" to all links
az: Bütün linklərə rel="nofollow" əlavə edin
