Editor (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (129 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Format
nl: Opmaak

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Roles
nl: Rollen

en: configure
nl: instellen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Table
nl: Tabel

en: Align
nl: Uitlijning

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Lists
nl: Lijsten

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Testing
nl: Tests

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: disable
nl: uitschakelen

en: Show blocks
nl: Blokken weergeven

en: Bold
nl: Vet

en: Copy
nl: Kopieren

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Italic
nl: Cursief

en: Editor
nl: Redacteur

en: Source code
nl: Broncode

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uitspringen

en: Unlink
nl: Link verwijderen

en: Bullet list
nl: Opsommingslijst

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Cut
nl: Knippen

en: Paste
nl: Plakken

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: Edit image
nl: Afbeelding aanpassen

en: Insert Image
nl: Afbeelding invoegen

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Strike-through
nl: Doorhalen

en: Align left
nl: Links uitlijnen

en: Align center
nl: Centreren

en: Align right
nl: Rechts uitlijnen

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Paste Text
nl: Plakken als platte tekst

en: Paste from Word
nl: Plakken vanuit Word

en: Remove format
nl: Opmaak verwijderen

en: Character map
nl: Bijzondere tekens

en: HTML block format
nl: HTML-blok opmaak

en: Font style
nl: Lettertypevariant

en: No roles may use this format
nl: Geen van de rollen mag deze opmaak gebruiken

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Language list
nl: Taallijst

en: Styles
nl: Stijlen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Toolbar buttons
nl: Werkbalkknoppen

en: Invalid form POST data.
nl: Ongeldige data (POST) in formulier.

en: All roles may use this format
nl: Alle rollen mogen deze opmaak gebruiken

en: Display basic HTML help in long filter tips
nl: Geef eenvoudige HTML-uitleg weer in lange filtertips

en: Add rel="nofollow" to all links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: File storage
nl: Bestandsopslag

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: No styles configured
nl: Geen stijlen ingesteld

en: @count styles configured
nl: @count stijlen ingesteld

en: Button separator
nl: Knopscheider

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
nl: De opgegeven lijst van stijlen is syntactisch onjuist.

en: You must configure the selected text editor.
nl: U dient de geselecteerde tekst-editor in te stellen.

en: Text editor
nl: Tekst-editor

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
nl: Deze optie is uitgeschakeld omdat er geen module is die een tekst-editor levert.

en: Based on the text editor configuration, these tags have automatically been added: <strong>@tag-list</strong>.
nl: Op basis van de configuratie van de teksteditor zijn de volgende elementen automatisch toegevoegd: <strong>@tag-list</strong>.

en: CKEditor core
nl: CKEditor-kern

en: Styles dropdown
nl: Stijlen-dropdown

en: Uploads disabled
nl: Uploads uitgeschakeld

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
nl: Uploads ingeschakeld, maximale grootte: @size @dimensions

en: Edit Image
nl: Afbeelding bewerken

en: CKEditor plugin settings
nl: Instellingen CKEditor-plugin

en: Enable image uploads
nl: Afbeelding-uploads inschakelen

en: Storage: @name
nl: Opslag: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
nl: Een map relatief ten opzichte van de map 'files' waar geüploade afbeeldingen worden opgeslagen.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
nl: Als dit veld leeg wordt gelaten dan beperken de instellingen van PHP de maximumgrootte per upload tot @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
nl: Afbeeldingen groter dan deze afmetingen worden verkleind.

en: About text formats
nl: Over tekstopmaak

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
nl: Wijzigen van de tekstopmaak naar %text_format zal inhoud die niet toegestaan is in die opmaak permanent verwijderen.<br><br>Sla uw wijzigingen op voordat u de tekstopmaak omschakelt, om gegevensverlies te voorkomen.

en: Change text format?
nl: Tekstopmaak aanpassen?

en: Short description for the visually impaired
nl: Korte beschrijving voor slechtzienden

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
nl: 
            <p>U kunt afbeeldingen, video's, blockquote's en meer links, rechts of gecentreerd uitlijnen. Voorbeelden:</p>
            <ul>
              <li>Een afbeelding links uitlijnen: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Een afbeelding centreren: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Een afbeelding rechts uitlijnen: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… en dit kan ook worden toegepast op andere elementen: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
nl: Afbeeldingen uitlijnen

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
nl: Gebruikt een <code>data-align</code>-attribuut voor <code>&lt;img&gt;</code> labels om afbeeldingen uit te lijnen.

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
nl: 
            <p>U kunt bijschriften toevoegen aan afbeeldingen, video's, blockquotes, enzovoort. Voorbeelden:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="Dit is een bijschrift" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="De Drupal Dans" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is geweldig!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hallo wereld in JavaScript."&gt;alert("Hallo wereld!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
nl: Bijschriften aan afbeeldingen toevoegen

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
nl: Gebruikt een <code>data-caption</code> attribuut bij <code>&lt;img&gt;</code>-tags om afbeeldingen van bijschrift te voorzien.

en: Rich Text Editor, !label field
nl: Opgemaakte tekst-editor, veld !label

en: You can align images (<code>data-align="center"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
nl: U kunt afbeeldingen uitlijnen (<code>data-align="center"</code>), maar ook video's, blockquotes, enzovoort.

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
nl: U kunt bijschriften aan afbeeldingen toevoegen (<code>data-caption="Tekst"</code>), maar ook aan video's, blockquotes, enzovoort.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
nl: Een tekstalternatief is verplicht.<br>(Dit zou sporadisch leeg gelaten mogen worden. Om een lege alternatieve tekst te maken, type <code>""</code> — twee dubbele aanhalingstekens zonder inhoud).

en: A list of HTML tags that can be used. By default only the <em>lang</em> and <em>dir</em> attributes are allowed for all HTML tags. Each HTML tag may have attributes which are treated as allowed attribute names for that HTML tag. Each attribute may allow all values, or only allow specific values. Attribute names or values may be written as a prefix and wildcard like <em>jump-*</em>. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
nl: Een lijst van HTML-elementen die gebruikt mogen worden. Standaard zijn alleen de attributen <em>lang</em> en <em>dir</em> toegestaan voor alle HTML-tags. Voor iedere HTML-tag kunnen toegestane attributen worden toegevoegd. Elk attribuut kan alle waardes toestaan, of alleen specifieke waardes. Attribuut-namen of -waardes kunnen geschreven worden als een voorvoegsel met een jokerteken, bijvoorbeeld <em>jump-*</em>. JavaScript event-attributen, JavaScript-URL's en CSS-stijlen worden altijd verwijderd.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
nl: Een lijst met klassen die getoond worden in de "Stijlen"-keuzelijst. Geef een of meerdere klassen op op elke regel in het formaat: element.klasseA.klasseB|Label. Voorbeeld: h1.title|Titel. Uitgebreid voorbeeld: h1.fancy.title|Mooie titel.<br />Deze stijlen moeten beschikbaar zijn in het CSS-bestand van het thema.

en: United Nations' official languages
nl: Officiële talen van Verenigde Naties

en: All @count languages
nl: Alle @count talen

en: Each style must have a unique label.
nl: Iedere stijl dient een uniek label te hebben.
