Editor Notes (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: remove
ar: إزالة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Features
ar: الخصائص

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Overlay
ar: الطبقة

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة
