Editor Notes (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: remove
lt: pašalinti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Created
lt: Sukurta

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Features
lt: Savybės

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: About
lt: Apie

en: Bundle
lt: Paketas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
