Editor Notes (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
