Editor Notes (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: edit
tr: düzenle

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: remove
tr: sil

en: Notes
tr: Notlar

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Features
tr: Özellikler

en: Permissions
tr: İzinler

en: Changed
tr: Değişti

en: Usage
tr: Kullanım

en: Overlay
tr: Üst katman

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Chaos tool suite
tr: Chaos Araç Paketi (Chaos Tool Suite)

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)
