Editor Notes (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: remove
he: הסר

en: Notes
he: הערות

en: Created
he: נוצר

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Features
he: פיצ'רים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Changed
he: השתנה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: Pagination
he: דפדוף
