Editor Notes (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा

en: Bundle
ne: पोका

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
