EdStep (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›
