EdStep (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
