EdStep (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>
