EdStep (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: Manage
ar: تسيير

en: Teaser
ar: موجز

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Result
ar: نتيجة

en: locked
ar: مغلق

en: About
ar: حول

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
