EdStep (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Add
ro: Adaugă

en: remove
ro: elimină

en: View
ro: Afişează

en: Manage
ro: Administrați

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Result
ro: Rezultat

en: locked
ro: blocat

en: About
ro: Despre

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Submitted by !username on !datetime
ro: Trimis de !username la !datetime

en: Full content
ro: Întregul conținut
