Education (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Content
ja: コンテンツ

en: Settings
ja: 設定

en: Help
ja: ヘルプ

en: Back to Top
ja: トップに戻る

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Skin
ja: スキン

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 week | @count weeks
ja[0]: 1週
ja[1]: @count週

en: 1 min | @count min
ja[0]: 1分
ja[1]: @count分

en: 1 sec | @count sec
ja[0]: 1秒
ja[1]: @count秒

en: Featured
ja: 主な

en: Others
ja: その他

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Secondary menu
ja: セカンダリーメニュー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
