Education (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main Menu
az: Əsas menyu
