Education (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Content
sv: Innehåll

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Back to Top
sv: Tillbaka överst

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Skin
sv: Skal

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: Light
sv: Ljust

en: Default skin
sv: Standardtema

en: Default Style
sv: Standardstil

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
