EntityFieldQuery Views Backend (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Label
ca: Etiqueta

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Is less than
ca: És menor que

en: Is less than or equal to
ca: És menor o igual que

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is greater than or equal to
ca: És més gran o igual que

en: Is greater than
ca: És més gran que

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: in
ca: a

en: Entity
ca: Entitat

en: contains
ca: conté

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Is one of
ca: És un de

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
ca: Una data en qualsevol dels formats llegibles per una màquina. És preferit el CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: not in
ca: no està a

en: Is between
ca: Està entre

en: between
ca: entre

en: begins
ca: comença

en: Current user's language
ca: La llengua actual de l'usuari

en: Default site language
ca: La llengua predeterminada del lloc

en: No language
ca: Sense llengua

en: <No value>
ca: <Cap valor>

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Appears in: @bundles
ca: Apareix a: @bundles

en: Field Language
ca: Llengua del camp

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
ca: Tots els camps que tinguin suport per a traduccions es mostraran en la llengua seleccionada.

en: This is an alias of @group: @field.
ca: Això és un àlies per @group: @field.

en: Also known as: !also.
ca: També conegut com: !also.
