EntityFieldQuery Views Backend (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Contains
lt: Turi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Entity
lt: Esybė

en: contains
lt: turi

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: not in
lt: ne

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-
