EntityFieldQuery Views Backend (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: in
az: daxildir

en: Entity
az: Entiti

en: contains
az: ehtiva edir

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundle
az: Paket

en: Is one of
az: Biridir

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
az: İstənilən maşın oxuna bilən formatda tarix. CCYY-MM-GG SS:MM:SS üstünlük verilir.

en: not in
az: içində deyil

en: Is between
az: Arasındadır

en: between
az: arasında

en: begins
az: başlayır

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
az: Normal seçimlərdə hansı lüğətin şərtlərini göstərəcəyini seçin.

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Select terms from vocabulary @voc
az: @voc lüğətindən şərtlər seçin

en: Select terms
az: Terminləri seçin
