EntityFieldQuery Views Backend (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Views
gl: Vistas

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Contains
gl: Contén

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: in
gl: en

en: contains
gl: contén

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Is one of
gl: É un de

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: not in
gl: non en

en: Is between
gl: Está entre

en: between
gl: entre

en: begins
gl: comeza

en: Current user's language
gl: Lingua do usuario actual

en: Default site language
gl: Lingua predefinida do sitio

en: No language
gl: Sen lingua

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Select terms from vocabulary @voc
gl: Seleciona termos do vocabulario @voc

en: Select terms
gl: Seleccionar termos

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
gl[0]: Non se pode atopar o termo: @terms
gl[1]: Non se poden atopar os termos: @terms

en: <No value>
gl: <Sin valor>

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Field Language
gl: Idioma de campo
