EHawk (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Configure
hy: կարգավորել
