EHawk (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ar: النماذج

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Configure
ar: ضبط

en: Account
ar: الحساب
