Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (27 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Core
ur: کور

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Filter
ur: فلٹر

en: %time ago
ur: time% قبل

en: %name has been deleted.
ur: %name خارج کر دیا گیا
