Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (87 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Save
lt: Saugoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Path
lt: Kelias

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Count
lt: Skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Domain
lt: Domenas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Info
lt: Informacija

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Visitor
lt: Svečias

en: Documents
lt: Dokumentai

en: details
lt: smulkiau

en: Hits
lt: Skaityta

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
lt: Užrašyti kiekvieno puslapio peržiūrėjimą. Reikia šaltinių statistikai.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
lt: Statistinės informacijos nuostatos kurią renka Drupal. Dabartinę informacija žiūrėkite <a href="@statistics"> svetainės statistikos puslapyje</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
lt: Šis puslapis rodo svetainės naujausius paspaudimus.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
lt: Šiame puslapyje rodoma išoriniai referiai ar išoriniės nuorodos į jūsų svetainę.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
lt: Kai jūs blokuojate lankytoją jūs uždraudžiate lankytojo IP. Priešingai nei nario blokavimas, lankytojo blokavimas veikia net anoniminiams lankytojams. Tai dažniausiai naudojama blokuoti šaltiniui jautrius robotus ar web crawlers.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: View visitors that hit many pages.
lt: Peržiūrėti lankytojus kurie paspaudė daug puslapių

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: View top referrers.
lt: Peržiūrėti top referius

en: View access log.
lt: Peržiūrėti priėjimo įrašus.

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
