Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (45 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Count
hy: քանակ

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Basic
hy: Տարրական

en: Info
hy: Ինֆո

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:

en: View 'page not found' errors (404s).
hy: Դիտել 'Էջը չի գտնվել' սխալներ (404s).

en: View 'access denied' errors (403s).
hy: Դիտել 'մուտքը արգելված է' սխալներ (403s):

en: %name has been deleted.
hy: %name ջնջված է:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
