Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Core
az: Nüvə

en: Path
az: Yol

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Hostname
az: Host adı

en: Score
az: Hesab

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Nodes
az: Materiallar

en: Details
az: Detallar

en: Domain
az: Domen

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Basic
az: Əsas

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: How many content items to display in "day" list.
az: "day" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: Number of day's top views to display
az: Göstəriləcək günün ən yaxşı baxışlarının sayı

en: Number of all time views to display
az: Göstəriləcək bütün zaman baxışlarının sayı

en: Info
az: Məlumat

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Number of views
az: Baxışların sayı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Filter log messages
az: Günlük mesajlarını süzün

en: You must select something to filter by.
az: Filtrləmək üçün nəyisə seçməlisiniz.

en: Views today
az: Bugünkü baxışlar

en: View events that have recently been logged.
az: Bu yaxınlarda daxil edilmiş hadisələrə baxın.

en: View 'page not found' errors (404s).
az: "Səhifə tapılmadı" xətalarına baxın (404s).

en: View 'access denied' errors (403s).
az: "Giriş rədd edildi" xətalarına baxın (403s).

en: Popular content
az: Populyar kontent

en: How many content items to display in "all time" list.
az: "bütün zamanlar" siyahısında neçə məzmun elementi göstəriləcək.

en: Today's:
az: Bugünkü:

en: All time:
az: Həmişə:

en: The number of visitors who have read the node.
az: Nodu oxuyan ziyarətçilərin sayı.

en: The number of visitors who have read the node today.
az: Bu nodu oxuyan ziyarətçilərin sayı.

en: Last view
az: Son baxış

en: The date on which a visitor last read the node.
az: Ziyarətçinin nodu son oxuduğu tarix.
