Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (103 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Core
nl: Kern

en: Path
nl: Pad

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Access log settings
nl: Toegangslog-instellingen

en: Enable access log
nl: Toegangslog inschakelen

en: Total
nl: Totaal

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Url
nl: URL

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Severity
nl: Ernst

en: Type name
nl: Typenaam

en: Count
nl: Aantal

en: OK
nl: Ok

en: %time ago
nl: %time geleden

en: Domain
nl: Domein

en: Inactive
nl: Inactief

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Basic
nl: Basis

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Top pages
nl: Toppagina's

en: Override
nl: Overschrijven

en: Recent hits
nl: Recente hits

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: How many content items to display in "day" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de dagelijkse lijst.

en: Number of day's top views to display
nl: Aantal weer te geven topbezoeken van de dag

en: Number of all time views to display
nl: Weer te geven totaal aantal bezoeken

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Documents
nl: Documenten

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Digest
nl: Kort verslag

en: Total Size
nl: Totale grootte

en: More info
nl: Meer informatie

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: Aliases
nl: Aliassen

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: View 'page not found' errors (404s).
nl: 'Pagina niet gevonden'-fouten (404) bekijken.

en: View 'access denied' errors (403s).
nl: 'Geen toegang'-fouten (403) bekijken.

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
nl: Elke paginatoegang loggen. Dit is nodig voor verwijzerstatistieken.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
nl: Instellingen voor statistische informatie over de website die door Drupal wordt bewaard. Zie <a href="@statistics">websitestatistieken</a> voor de bewaarde statistische informatie.

en: This page displays the site's most recent hits.
nl: Deze pagina toont de acties van de bezoekers, die recent de website bezochten.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
nl: Deze pagina toont alle externe verwijzers en externe verwijzingen naar uw website.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
nl: Wanneer u een bezoeker blokkeert, kunt u voorkomen dat het IP-adres van deze bezoeker toegang heeft tot de site. In tegenstelling tot het blokkeren van een gebruiker, werkt het blokkeren van een IP-adres ook voor anonieme bezoekers. De meest voorkomende toepassing van deze wijze van blokkeren, is het blokkeren van bijvoorbeeld web-crawlers of zoekmachines die teveel servercapaciteit verbruiken.

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de tijdloze lijst.

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: View pages that have recently been visited.
nl: Pagina's die recent zijn bekeken.

en: View pages that have been hit frequently.
nl: Pagina's die frequent worden bekeken.

en: Top visitors
nl: Meest actieve gebruikers

en: View visitors that hit many pages.
nl: Bezoekers die veel pagina's bekijken.

en: Top referrers
nl: Topverwijzers

en: View top referrers.
nl: Topverwijzers bekijken.

en: View access log.
nl: Toegangslog bekijken.

en: %name has been deleted.
nl: %name is verwijderd.

en: Add index
nl: Index toevoegen

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: block IP address
nl: IP-adres blokkeren

en: Managing logs
nl: Logs beheren

en: Viewing site usage
nl: Sitegebruik weergeven

en: <a href="@recent-hits">Recent hits</a> displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page that was accessed, the user name (if available) and the IP address of the viewer.
nl: <a href="@recent-hits">Recente hits</a> laat informatie zien over de meest recente gebeurtenissen op de website, inclusief de URL en titel van de pagina die bekeken zijn, de gebruikersnaam (indien beschikbaar) en het IP-adres van de bezoeker.

en: <a href="@top-referrers">Top referrers</a> displays where visitors came from (referrer URL).
nl: <a href="@top-referrers">Topverwijzers</a> laat zien waar bezoekers vandaan kwamen (verwijzende URL).

en: <a href="@top-pages">Top pages</a> displays a list of pages ordered by how often they were viewed.
nl: <a href="@top-pages">Toppagina's</a> laat een lijst zien van meest bekeken pagina's.

en: <a href="@top-visitors">Top visitors</a> shows you the most active visitors for your site and allows you to ban abusive visitors.
nl: <a href="@top-visitors">Meest actieve bezoekers</a> laat de meest actieve bezoekers zien en maakt het mogelijk vervelende bezoekers te blokkeren.

en: View content hits
nl: Zien hoe vaak content bekeken is

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Fulltext search
nl: Zoeken in volledige tekst

en: %time hence
nl: over %time
