Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha9) - en to fa translation catalogue (107 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Password
fa: گذرواژه

en: Save
fa: ذخیره

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Core
fa: هسته

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Access log settings
fa: تنظیمات گزارش دسترسی

en: Enable access log
fa: فعال سازی گزارش دسترسی

en: Total
fa: مجموع

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Page
fa: صفحه

en: Url
fa: نشانی

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Score
fa: امتیاز

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Severity
fa: شدت

en: Type name
fa: نام نوع

en: Count
fa: شمارش

en: OK
fa: موافقت

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Details
fa: جزئیات

en: Domain
fa: دامنه

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Basic
fa: پایه

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Top pages
fa: بهترین صفحه‌ها

en: Override
fa: بازنویسی

en: Recent hits
fa: جدیدترین بازدیدها

en: How many content items to display in "day" list.
fa: تعداد اقلام محتوا برای نمایش در فهرست «روز».

en: Number of day's top views to display
fa: تعداد روزهای بهترین مشاهدات برای نمایش

en: Number of all time views to display
fa: تعداد کل زمان مشاهدات برای نمایش

en: Info
fa: اطلاعات

en: No statistics available.
fa: هیچ آماری در دسترس نیست.

en: Visitor
fa: بازدید کننده

en: Documents
fa: اسناد

en: details
fa: جزئیات

en: Hits
fa: بازدیدها

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Number of views
fa: تعداد مشاهده‌ها

en: About
fa: درباره

en: Index name
fa: نام شاخص

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Filter log messages
fa: فیلتر گزارش‌ها

en: You must select something to filter by.
fa: شما باید یکی را که با آن فیلتر اعمال شود را انتخاب کنید.

en: Views today
fa: مشاهدات امروز

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: View 'page not found' errors (404s).
fa: خطاهای «صفحه پیدا نشد»(404) را ببینید.

en: View 'access denied' errors (403s).
fa: خطاهای «دسترسی مجاز نیست»(403) را ببینید.

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
fa: گزارش دسترسی هر صفحه. برای آمار ارجاعات ضروری است.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
fa: تنظیمات اطلاعات آماری که دروپال درباره این سایت نگهداری خواهد نمود. برای اطلاعات واقعی <a href="@statistics">آمار سایت</a> را مشاهده کنید.

en: This page displays the site's most recent hits.
fa: این صفحه بازدید های اخیر سایت را نشان می‌دهد.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
fa: این صفحه تمام ارجاع‌دهنده‌ها یا ارجاع‌های خارجی به سایت شما را نمایش می‌دهد.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
fa: هنگامی که شما یک بازدیدکننده را تحریم می‌کنید، مانع دسترسی از آدرس IP او به سایت خود می‌شوید. بر خلاف مسدود نمودن یک کاربر، تحریم بازدیدکننده بر روی کاربران ناشناس نیز عمل می‌کند. این روش معمولا برای مسدود نمودن ربات‌ها یا ماشین‌های وب‌گردی به کار می‌رود که منابع سرور را هدر می‌دهند.

en: Popular content
fa: محتوای محبوب

en: How many content items to display in "all time" list.
fa: تعداد محتوا برای نمایش در لیست «همیشه».

en: Today's:
fa: امروز:

en: All time:
fa: همیشه:

en: View pages that have recently been visited.
fa: صفحه‌های که اخیرا دیده شده‌اند را ببینید.

en: View pages that have been hit frequently.
fa: صفحه‌های که زیاد بازدید می‌شوند را مشاهده کنید.

en: Top visitors
fa: بهترین بازدید کنندگان

en: View visitors that hit many pages.
fa: بازدیدکنندگانی که صفحه‌های زیادی را دیده‌اند مشاهده کنید.

en: Top referrers
fa: بهترین ارجاع دهندگان

en: View top referrers.
fa: بهترین ارجاع دهندگان را مشاهده کنید.

en: View access log.
fa: گزارش دسترسی را مشاهده کنید.

en: %name has been deleted.
fa: %name حذف شد.

en: Add index
fa: افزودن شاخص

en: The number of visitors who have read the node.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که محتوا را خوانده‌اند.

en: The number of visitors who have read the node today.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که امروز محتوا را خوانده‌اند.

en: Last view
fa: آخرین مشاهده

en: The date on which a visitor last read the node.
fa: تاریخی که یک بازدیدکننده آخرین بار محتوا را خوانده است.

en: Clear log messages
fa: پاک نمودن گزارش‌ها

en: block IP address
fa: مسدود کردن آدرس‌ IP

en: Managing logs
fa: اداره گزارش‌ها

en: Viewing site usage
fa: مشاهده استفاده از سایت

en: <a href="@recent-hits">Recent hits</a> displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page that was accessed, the user name (if available) and the IP address of the viewer.
fa: <a href="@recent-hits">بازدیدهای اخیر</a> اطلاعاتی درباره آخرین فعالیت‌ها در سایت شما نمایش می‌دهد، شامل URL و عنوان صفحه دسترسی شده، نام کاربر (اگر موجود باشد) و آدرس IP بازدیدکننده.

en: <a href="@top-referrers">Top referrers</a> displays where visitors came from (referrer URL).
fa: <a href="@top-referrers">ارجاع‌دهنده‌های برتر</a> محلی که بازدیدکنندگان از آن می‌آیند (URL ارجاع‌دهنده) را نمایش می‌دهد.

en: <a href="@top-pages">Top pages</a> displays a list of pages ordered by how often they were viewed.
fa: <a href="@top-pages">صفحات برتر</a> لیستی از صفحات را به ترتیب دفعات مشاهده نمایش می‌دهد.

en: <a href="@top-visitors">Top visitors</a> shows you the most active visitors for your site and allows you to ban abusive visitors.
fa: <a href="@top-visitors">بازدیدکنندگان برتر</a>، فعال‌ترین بازدیدکنندگان سایت شما را نشان می‌دهد، و به شما اجازه منع بازدیدکنندگان سوءاستفاده کننده را می‌دهد.

en: View content hits
fa: مشاهده تعداد بازدیدهای محتوا

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
