Elasticsearch Connector (7.x-1.0-alpha9) - en to hu translation catalogue (116 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Access log settings
hu: Hozzáférési napló beállításai

en: Enable access log
hu: Hozzáférési napló engedélyezése

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Page
hu: Oldal

en: Url
hu: Webcím

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Score
hu: Eredmény

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Severity
hu: Szint

en: Type name
hu: Típus neve

en: Count
hu: Mennyiség

en: %time ago
hu: %time óta

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Details
hu: Részletek

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Basic
hu: Alap

en: Referrer
hu: Hivatkozó

en: Top pages
hu: Népszerű oldalak

en: Override
hu: Felülírás

en: Recent hits
hu: Legutóbbi megtekintések

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: How many content items to display in "day" list.
hu: Mennyi eleme legyen a napi népszerű tartalmakat megjelenítő listának?

en: Number of day's top views to display
hu: Napi népszerű tartalmak listájának hossza

en: Number of all time views to display
hu: Minden idők legnépszerűbbjei listájának hossza

en: Info
hu: Infó

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: Visitor
hu: Látogató

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Snippet
hu: Részlet

en: details
hu: részletek

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Hits
hu: Találatok

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Number of views
hu: Megtekintések száma

en: About
hu: Leírás

en: Index name
hu: Index neve

en: Uses
hu: Használat

en: Digest
hu: Kivonat

en: More info
hu: További információk

en: Filter log messages
hu: Naplóbejegyzések szűrése

en: You must select something to filter by.
hu: Ki kell választani egy szűrési szempontot.

en: Views today
hu: Mai megtekintések

en: View events that have recently been logged.
hu: A legutóbbi naplóbejegyzések megtekintése.

en: View 'page not found' errors (404s).
hu: Nem található oldalakkal (404) kapcsolatos hibák

en: View 'access denied' errors (403s).
hu: Tiltott oldalakkal (403) kapcsolatos hibák

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
hu: Minden oldal megtekintésének naplózása. Szükséges a hivatkozók rögzítéséhez.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
hu: A webhely olvasottsági információinak kezeléséhez kapcsolódó Drupal beállítások. Az aktuális statisztikák a <a href="@statistics">legutóbbi megtekintések</a> oldalán találhatók.

en: This page displays the site's most recent hits.
hu: A legutóbbi oldal megtekintések listája.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
hu: A külső hivatkozások áttekintése, azaz olyan oldalaké, melyekről erre a webhelyre érkeztek látogatók.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
hu: Egy látogató kitiltásával elkerülhető, hogy az IP-címéről a webhely elérhető legyen. A felhasználó kitiltásával ellentétben ez a be nem jelentkezett látogatókra is érvényes. Leggyakoribb alkalmazási módja a túl sok erőforrást felemésztő keresőrobotok kitiltása.

en: Popular content
hu: Népszerű tartalmak

en: How many content items to display in "all time" list.
hu: Mennyi eleme legyen a minden idők legnépszerűbb tartalmait megjelenítő listának?

en: Today's:
hu: Mai:

en: All time:
hu: Összesített:

en: View pages that have recently been visited.
hu: A legutóbb megtekintett oldalak áttekintése.

en: View pages that have been hit frequently.
hu: A legtöbbet megtekintett oldalak áttekintése.

en: Top visitors
hu: Gyakori látogatók

en: View visitors that hit many pages.
hu: A legtöbbet megtekintő látogatók áttekintése.

en: Top referrers
hu: Legjobb hivatkozók

en: View top referrers.
hu: A legtöbb forgalmat hozó hivatkozók áttekintése.

en: View access log.
hu: Hozzáférési napló megtekintése.

en: %name has been deleted.
hu: %name törlése megtörtént.

en: Add index
hu: Index hozzáadása

en: Cluster
hu: Fürt

en: The number of visitors who have read the node.
hu: A látogatók száma, akik elolvasták a tartalmat.

en: The number of visitors who have read the node today.
hu: A látogatók száma, akik elolvasták a tartalmat a mai napon.

en: Last view
hu: Legutóbbi megtekintés

en: The date on which a visitor last read the node.
hu: A dátum, amikor egy látogató utoljára olvasta a tartalmat .

en: Clear log messages
hu: Napló törlése

en: block IP address
hu: IP-cím blokkolása

en: Managing logs
hu: Naplók kezelése

en: Viewing site usage
hu: Webhely használatának megtekintése

en: <a href="@recent-hits">Recent hits</a> displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page that was accessed, the user name (if available) and the IP address of the viewer.
hu: A <a href="@recent-hits">Legutóbb olvasott tartalmak</a> naplója a webhely legutolsó látogatóiról jelenít meg információkat, úgymint a kért oldal webcíme, címe, a felhasználó neve (ha belépett) és IP-címe.

en: <a href="@top-referrers">Top referrers</a> displays where visitors came from (referrer URL).
hu: A <a href="@top-referrers">Legjobb hivatkozók</a> megmutatja azokat a webcímeket, ahonnan a legtöbb látogató érkezik.

en: <a href="@top-pages">Top pages</a> displays a list of pages ordered by how often they were viewed.
hu: A <a href="@top-pages">Népszerű oldalak</a> naplóban láthatók a tartalmak a látogatások száma szerint csökkenő sorrendben.

en: <a href="@top-visitors">Top visitors</a> shows you the most active visitors for your site and allows you to ban abusive visitors.
hu: A <a href="@top-visitors">Gyakori látogatók</a> oldalon a webhely legaktívabb látogatóinak listája látható, továbbá lehetőséget nyújt a visszaélők és a működést akadályozók kitiltására.

en: View content hits
hu: Tartalmak látogatottságának megtekintése

en: Concatenator
hu: Összefűző

en: Searched fields
hu: Keresett mezők

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: %time hence
hu: %time óta
