Elasticsearch Connector (7.x-5.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Details
ne: विस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य

en: Info
ne: जानकारी

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: details
ne: विस्तृत जानकारी
