Eldir (7.x-3.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
