Eldir (7.x-3.170) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Content
id: Konten

en: Login
id: Masuk

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Content bottom
id: konten bawah
