Election (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Totals
ur: کل

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Type
ur: قِسم

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: List
ur: فہرست

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Anonymous
ur: گمنام
